NABÍZÍM SLUŽBY Z OBORU KOUZEL A MAGIE

Pořádám veřejné i soukromé kouzelnické programy,

vyrábím a prodávám kouzelnické rekvizity a hlavolamy.

A občas si jen tak zkrotím nějakého toho koně. 

 

 

KOUZELNICKÉ PŘEDSTAVENÍ

Nabízím jak jednotlivá kouzelnická představení na Vaši akci, tak i ucelený zábavný program pro Vaše pobavení během celého večera.

Ať se jedná o soukromou, veřejnou či firemní akci, mám řešení přímo pro Vás. Nejdříve si vás vyzpovídám, jaké máte představy a přímo na míru vašeho programu a rozpočtu navrhnu optimální řešení. Možnost úpravy vystoupení přímo pro propagaci vaší firmy či přímo vašeho produktu na vaší firemní propagační akci.

Nebojte se nás kontaktovat na E-mail: info@michaljanza.eu

Napište mi do  e-mailu vaši představu,  kontakt na vás, nejlépe telefon na pořadatele dané akce a já vám zavolám zpět s řešením na míru.

Jsem přesvědčen, že z naší produkce budete nadšeni. 80% všech našich vystoupení je šito na míru pořadatelům dle jejich požadavků a přání.

Řídíme se heslem  „NEMOŽNÉ IHNED, ZÁZRAKY DO TŘÍ DNŮ“

Výroba prodej kouzelnických rekvizit

 

Nabízím zakázkovou výrobu téměř čehokoli.

  •  rekvizit na míru
  •  skládacích stolků 
  •  mobilních horyzontů pro umělce
  •  hlavolamů na přání
  • Úpravu rekvizit přímo na míru

 realizace rekvizit dle vašeho návrhu a prodej rekvizit na zakázku.

NABÍZÍM ZAKÁZKOVOU VÝROBU TÉMĚŘ ČEHOKOLI

Nabízím zakázkovou výrobu skládacích stolků nebo horyzontů pro umělce. Přepravních beden tak i bedny přímo pro vystoupení atd. 

 Realizace rekvizit dle vašeho návrhu a prodej rekvizit na zakázku.

 

PÁR VĚT OD MÍCH KLIENTŮ

 

Zpětná vazba: doslovný přepis E-mejlu od jedné klientky.

OKOUZLENÁ MÁMA

Pane Janzo,

Věříte na zázraky? Já ano. A jeden takový zázrak, i když trval jen pár minut, jsem díky Vám tento víkend zažila. Při Vaší kouzelnické šou.

V závěru vystoupení jste na pódium pozval mého 21-letého syna Toníka, který je tělesně postižený. Narodil se s malformací horních končetin, chybí mu dlouhé kosti horních končetin, takže má v podpaží jen malé úchopy. Nasadil jste mu kouzelnický cylindr a dlouhý černý plášť, pustil hudbu a schoval se za Tondu. Na to, co následovalo, nebyl nikdo z přítomných připravený. Byla to iluze,oční klam nebo podvědomé naplnění neuskutečnitelného snu? Říkejte tomu jak chcete, ale najednou měl Toník dvě ruce! Vykoukly z pláště, byly krásné, zdravé, šikovné, s hbitými prsty a DLOUHÉ. Nevím, kdo vnímal předváděné triky. Potlesk, smích a jásot všech přihlížejících dětí i dospělých patřil Tondovi. Já jsem celé vystoupení probrečela, smála jsem se a přitom jsem si nestíhala utírat oči, aby mě proud slz nepřipravil ani o jedinou vteřinu nádherného pohledu na Tondu se zdravýma rukama. A se slzami bojovalo víc dospělých.

O tom, že iluze o zdravém Toníkovi byla opravdu silná, svědčí i to, že druhý den na něj malé děti volaly: Toníku, tys krásně kouzlil! Kde ses to naučil? Mladší školáci se ptali: Jak jsi udělal to s těma rukama? A ti starší zase: Kdy jste se s tím kouzelníkem tak secvičili? 

Nezávisle na sobě jsme všichni viděli totéž. Zdravého Tondu.

Aby toho nebylo málo, ráno toho dne před vystoupením nám Toník s očima dokořán vyprávěl, jak se mu poprvé zdálo, že měl „dlouhé“ ruce .

A večer se mu splnil sen. A mě taky.

Děkuji, pane Janzo, za těch pár minut neskutečného štěstí. Díky Vám se možná zase někdy bude Tondovi zdát, že má zdravé ruce, možná bude ve snu i kouzelníkem a možná alespoň v tom snu bude opravdu šťastný.

Děkuji, pane kouzelníku Janzo. 

Vděčná maminka R…….

STŘECHU NA KLÍČ

 na míru vašeho přání 

Vám vykouzlí  

klempířství a pokrývačství

Janza