NABÍZÍM SLUŽBY Z OBORU KOUZEL A MAGIE

Pořádám veřejné i soukromé kouzelnické programy,

vyrábím a prodávám kouzelnické rekvizity a hlavolamy.

A občas si jen tak zkrotím nějakého toho koně. 

 

 

KOUZELNICKÉ PŘEDSTAVENÍ

Nabízím jak jednotlivá kouzelnická představení na Vaši akci, tak i ucelený zábavný program pro Vaše pobavení během celého večera.

Ať se jedná o soukromou, veřejnou či firemní akci, mám řešení přímo pro Vás. Nejdříve si vás vyzpovídám, jaké máte představy a přímo na míru vašeho programu a rozpočtu navrhnu optimální řešení. Možnost úpravy vystoupení přímo pro propagaci vaší firmy či přímo vašeho produktu na vaší firemní propagační akci.

Nebojte se nás kontaktovat na E-mail: info@michaljanza.eu

Napište mi do  e-mailu vaši představu,  kontakt na vás, nejlépe telefon na pořadatele dané akce a já vám zavolám zpět s řešením na míru.

Jsem přesvědčen, že z naší produkce budete nadšeni. 80% všech našich vystoupení je šito na míru pořadatelům dle jejich požadavků a přání.

Řídíme se heslem  „NEMOŽNÉ IHNED, ZÁZRAKY DO TŘÍ DNŮ“

Výroba prodej kouzelnických rekvizit

 

Nabízím zakázkovou výrobu téměř čehokoli.

  •  rekvizit na míru
  •  skládacích stolků 
  •  mobilních horyzontů pro umělce
  •  hlavolamů na přání
  • Úpravu rekvizit přímo na míru

 realizace rekvizit dle vašeho návrhu a prodej rekvizit na zakázku.

NABÍZÍM ZAKÁZKOVOU VÝROBU TÉMĚŘ ČEHOKOLI

Nabízím zakázkovou výrobu skládacích stolků nebo horyzontů pro umělce. Přepravních beden tak i bedny přímo pro vystoupení atd. 

 Realizace rekvizit dle vašeho návrhu a prodej rekvizit na zakázku.

 

PÁR VĚT OD MÝCH KLIENTŮ

 

Zpětná vazba: doslovný přepis E-mejlu od jedné klientky.

OKOUZLENÁ MÁMA

Pane Janzo,

Věříte na zázraky? Já ano. A jeden takový zázrak, i když trval jen pár minut, jsem díky Vám tento víkend zažila. Při Vaší kouzelnické šou.

V závěru vystoupení jste na pódium pozval mého 21-letého syna Toníka, který je tělesně postižený. Narodil se s malformací horních končetin, chybí mu dlouhé kosti horních končetin, takže má v podpaží jen malé úchopy. Nasadil jste mu kouzelnický cylindr a dlouhý černý plášť, pustil hudbu a schoval se za Tondu. Na to, co následovalo, nebyl nikdo z přítomných připravený. Byla to iluze,oční klam nebo podvědomé naplnění neuskutečnitelného snu? Říkejte tomu jak chcete, ale najednou měl Toník dvě ruce! Vykoukly z pláště, byly krásné, zdravé, šikovné, s hbitými prsty a DLOUHÉ. Nevím, kdo vnímal předváděné triky. Potlesk, smích a jásot všech přihlížejících dětí i dospělých patřil Tondovi. Já jsem celé vystoupení probrečela, smála jsem se a přitom jsem si nestíhala utírat oči, aby mě proud slz nepřipravil ani o jedinou vteřinu nádherného pohledu na Tondu se zdravýma rukama. A se slzami bojovalo víc dospělých.

O tom, že iluze o zdravém Toníkovi byla opravdu silná, svědčí i to, že druhý den na něj malé děti volaly: Toníku, tys krásně kouzlil! Kde ses to naučil? Mladší školáci se ptali: Jak jsi udělal to s těma rukama? A ti starší zase: Kdy jste se s tím kouzelníkem tak secvičili? 

Nezávisle na sobě jsme všichni viděli totéž. Zdravého Tondu.

Aby toho nebylo málo, ráno toho dne před vystoupením nám Toník s očima dokořán vyprávěl, jak se mu poprvé zdálo, že měl „dlouhé“ ruce .

A večer se mu splnil sen. A mě taky.

Děkuji, pane Janzo, za těch pár minut neskutečného štěstí. Díky Vám se možná zase někdy bude Tondovi zdát, že má zdravé ruce, možná bude ve snu i kouzelníkem a možná alespoň v tom snu bude opravdu šťastný.

Děkuji, pane kouzelníku Janzo. 

Vděčná maminka R…….

Záznam živého semináře ZDE

 KOUZELNÁ PŘÍLEŽITOST.

Je to projekt osobního rozvoje aneb jak se živit vlastním koníčkem.   

 Představte si že se váš koníček dokáže financovat sám. A při troše drezůry může živit i vás.

Pokud neradi jezdíte na semináře ale rádi se vzděláváte  v teple domova, zde máte příležitost.

Klikněte a stáhněte si záznam tohoto semináře.

 

STŘECHU NA KLÍČ

 na míru vašeho přání 

Vám vykouzlí  

klempířství a pokrývačství

Janza