Kouzelná příležitost  aneb KLÍČ K NAŠEMU ČASU

GRATULUJEME! OBJEDNÁVKA BYLA ÚSPĚŠNÁ.

Na Vaši e-mailovou adresu už běží zálohová faktura.

Po zaplacení zálohové faktury se vám kurz zpřístupní na odkazu, který dostanete na e-mail. 

TŘI VĚCI, KTERÉ DOPORUČUJI
UDĚLAT PŘED ZAČÁTKEM,

abyste byli o krok napřed…

1

Vemte si papír a tužku 

Popřemýšlejte a napište si co nejpřesněji, co vám dělá velikou radost? Jaká činnost? Nebo co vás nejvíce naplňuje. Třeba činnost, věc, zvyk. Něco, co děláte pořád dokola jen proto, že vás to baví
(a děláte to i zadarmo).

Popřemýšlejte a napište si, co přesně nesnášíte, co musíte dělat  a nebaví vás to, nebo dokonce vás to štve
(dokonce i když za to dostáváte nějaké peníze).

2

Opět si vemte papír a tužku

Během pár minut vám přistane v e-mailu slibovaný dárek v podobě videjka.

Ve kterém se mimo jiné dozvíte kde najít hodinku volného času který můžete věnovat ,třeba svým koníčkům, nebo třeba tomuto online kurzu. 

3

A tady ode mne máte dárek 

Stáhněte si ode mě dáreček v podobě e-booku, v kterém se dozvíte něco o mně a jak jsem to měl s koníčky já. Je tam i malinký pracovní sešit, pokud si budete chtít položit otázky a odpovědět na ně. Ty jsem si kladl i já. Přeji příjemné počtení.

Chci vám velice poděkovat za to, že jste mi dali vaši důvěru.

Zůstaňme v kontaktu i mimo kurz.

Přidejte se také do úžasné facebookové komunity KOUZELNÉ PŘÍLEŽITOSTI - PORADNA. Připojte se k lidem na podobné vlně jako vy >>  ZDARMA.

Zde se dozvíte spoustu zajímavých systémů a metod,  jak zapřáhnout své koníčky.  Zde naleznete více lidí, s kterými si můžeme navzájem pomáhat s drezurou svých koníčků a hříbat.

Michal Janza

Pokud nemůžete najít ve své schránce naši zprávu ani za 10 či 20 minut, podívejte se prosím do složek: Hromadné, Promo nebo Spam. Je možné, že se naše  zpráva zatoulala právě tam. Stále nemůžete e-mail najít?  Kontaktujte nás prosím.

Pro jistotu, že se k vám náš e-mail dostane, pro jistotu, že nepřijdete o zvýhodnění či službu, kterou jste si objednali ( viz výše), prosím dodejte info@kouzelnaprilezitost.cz nebo info@michaljanza.eu do e-mailového adresáře, nebo náš e-mail zadejte do whitelistu e-mailového programu, který používáte. 
Například, Seznam.cz někdy schovává e-maily do nové složky "Hromadné, spam nebo promo". Dostat je zpět mezi "Doručené" je otázka 3 kliknutí. 

1. Ve složce (vlevo) "Hromadné" si otevřete náš libovolný e-mail (info@kouzelnaprilezitost.cz nebo info@michaljanza.eu ).
2. Klikněte na "Přesunout" v levém horním rohu.
3. Zvolte složku "Doručené" a žádný e-mail od nás se už vám nezatoulá.

Děkuji za pochopení,  Michal Janza