Chceš získat čas i peníze svými koníčky?

Získej záznam workshopu 

Pošlu ti videozáznam z živého Workshopu, který ti s největší pravděpodobností mimo jiné najde nebo ušetří alespoň hodinu „volného“ času denně.
Času, který můžeš využít na práci či potěšení s tvými koníčky
nebo rodinou.
 

↓↓Za 80 minut tě naučím jak zapřáhnout tvé koníčky↓↓ 

Záznam z živého workshopu má necelých 80 minut už sestříhaného materiálu na téma:

  • Mýty,
  • časté chyby o koníčcích a jak je napravit.
  • Práce s časem.
  • Dozvíš se v něm také i to, jak denně najít či ušetřit hodinu volného času, který můžeš strávit tím, co tě baví. 
  • Uvádím tam i mé tipy z praxe, jaké principy používám já abych nemusel své koníčky dotovat. 

Tento záznam funguje jako takový doping, jak přemýšlet nad našimi koníčky, věnovat se jim víc než kdy dřív s minimálními až nulovími investicemi.

Je to " URYCHLOVAČ"  kde sehnat více času a jak urychlit drezúru tvích koníčků do stavu, kdy je budeš moci přestat dotovat.

Pokud tě tato nabídka oslovila, zde je formulář po jehož vyplnění a zaplacení ti na email příjdou přístupové informace k videím. 

 ↓↓↓ REFERENCE  ↓↓↓

Michale mna tie tvoje rady velmi posunuli dopredu. Děkuji ti moc.
Danuta SzilárdováMalířka volnonožec
Hezký večer Michale,"děkuji za sdílení myšlenkové mapy." Jsem ve věku, kdy se nemusím pouštět do mega akcí, ale dělat to,co mě baví, Moc díky, že jste mi to připomněl. Že mohu dělat to co mě baví a pokryje to můj koníček. Přeji vám krásný rok 2020 a skvělé akce . Renča Renata K.
Renata K.
Stane se, že mi na workshop přijde geniální člověk (bez prdele), dám mu podnět a on vymyslí nejgeniálnější stojan, co jsem kdy viděl, s naprosto geniálním designem. Michale, veliké díky! Tohle bude muset do světa!
Michal JanovskýMalíř vononožec
Michale, smekám až k podlaze svůj imaginární klobouk a uronil jsem slzu, když jsem to rozbalil. NEKECÁM – DOSTAL JSI MĚ!!! Mám nesmírnou radost a potěšení, že jsi jej vyrobil a vypálil moji podobiznu! Je to SUPER SUPRŮ! MOOOOOOOOC SE MI TO LÍBÍ!!! JE TO BOMBA. Udělal jsem okamžitě pár snímků, které se pokouším hodit na FB. Udělám Ti pěknou reklamu.
Libor BenešMalíř a kouzelník