Objednávka 
OSOBNÍ KONZULTACE

Mentoring s Michalem

 Objednávka HODINOVÉ konzultace s Michalem.  
30 minut GRÁTIS pro určení cíle konzultace.

Pokud už teď víte, že probýrané téma bude obsáhlejší, lze si ve formuláři naklikat větší množství hodin konzultací.
To však neznamená, že z tohoho vznikne jedna 6-ti hodinová konzultace.
Prostě si jen předplatíte určitý počet hodin konzultací a vybírat si je můžete postupně, vše je na domluvě. 

Michal Janza

 ↓↓↓ REFERENCE  ↓↓↓

Michale mna tie tvoje rady velmi posunuli dopredu. Děkuji ti moc.
Danuta SzilárdováMalířka volnonožec
Hezký večer Michale,"děkuji za sdílení myšlenkové mapy." Jsem ve věku, kdy se nemusím pouštět do mega akcí, ale dělat to,co mě baví, Moc díky, že jste mi to připomněl. Že mohu dělat to co mě baví a pokryje to můj koníček. Přeji vám krásný rok 2020 a skvělé akce . Renča Renata K.
Renata K.
Stane se, že mi na workshop přijde geniální člověk (bez prdele), dám mu podnět a on vymyslí nejgeniálnější stojan, co jsem kdy viděl, s naprosto geniálním designem. Michale, veliké díky! Tohle bude muset do světa!
Michal JanovskýMalíř vononožec
Michale, smekám až k podlaze svůj imaginární klobouk a uronil jsem slzu, když jsem to rozbalil. NEKECÁM – DOSTAL JSI MĚ!!! Mám nesmírnou radost a potěšení, že jsi jej vyrobil a vypálil moji podobiznu! Je to SUPER SUPRŮ! MOOOOOOOOC SE MI TO LÍBÍ!!! JE TO BOMBA. Udělal jsem okamžitě pár snímků, které se pokouším hodit na FB. Udělám Ti pěknou reklamu.
Libor BenešMalíř a kouzelník
Koupila jsem si od Michala kurz a pořád mi nebylo jasné, jak uchopit, jak porozumět sobě a tomu co je mým koníčkem. Myšlenka vydělávat si tím co nás baví a co je naším koníčkem, je převratná. Včera jsme měli dlouhou konzultaci, více než hodinu na moje téma přímo přes FB messenger a Michal mne navedl přesným a příjemným způsobem na to, jak mám konkrétně postupovat. Děkuji Míšo. Je skvělé, že v dnešní době existuje někdo, kdo je ochoten věnovat svůj čas, svoje zkušenosti a vychytávky. Za takové konzultace se u koučů a různých společností zabývajícími se lidskými zdroji stojí nehorázné peníze. Navíc jsi tady pro nás, i když se bude dařit a můžeme tu sdílet své pokroky. Děkuji a přeji hodně úspěchů. Živit se svým koníčkem je skutečně Kouzelná příležitost:-)
Ludmila Gahurová