Chceš mít více času na své koníčky?

Máš také málo času na své koníčky?
Mohu ti poslat krátké video jen za 49 Kč, které ti s největší pravděpodobností najde nebo ušetří alespoň hodinu „nového“ času denně.
Času, který můžeš využít  nejen na e-book, který už ti běží do tvé schránky, ale i na práci s tvými koníčky atd.  

Videjko je součástí většího živého workshopu, z kterého je záznam pořízený. 

Pokud ti stačí pouze návod, jak získat hodinku volného času denně, tak ti stačí ta část záznamu za 49 Kč. 

Pokud byste chtěli vydět záznam celého Workshopu. Tak i ten můžeš shlédnout celý, zde na těchto stránkách a to jen za 499 Kč. 

 Necelých 80 minut už sestříhaného materiálu.
Na téma Mýty, časté chyby o koníčcích a jak je napravit. Dozvíš se v něm mimo jiné i to, jak denně najít či ušetřit hodinu volného času, který můžeš strávit tím, co tě baví. 

Toto je neveřejná nabídka. Prosím nesdílej ji!

Je možné se k ní dostat pouze z této stránky.  Nikde jinde ji nenajdete.

Sám osobně nemám rád, když mě někdo do něčeho tlačí, takže ti tuto nabídku  předkládám jen jako jednu z variant, jak sehnat více času a urychlit drezúru tvích koníčků do stavu, kdy je budeš moci přestat dotovat.

Pokud tě tato nabídka oslovila, zde je formulář po jehož vyplnění a zaplacení ti na email příjdou přístupové informace k videím. 

 ↓↓↓ REFERENCE  ↓↓↓

Michale mna tie tvoje rady velmi posunuli dopredu. Děkuji ti moc.
Danuta SzilárdováMalířka volnonožec
Hezký večer Michale,"děkuji za sdílení myšlenkové mapy." Jsem ve věku, kdy se nemusím pouštět do mega akcí, ale dělat to,co mě baví, Moc díky, že jste mi to připomněl. Že mohu dělat to co mě baví a pokryje to můj koníček. Přeji vám krásný rok 2020 a skvělé akce . Renča Renata K.
Renata K.
Stane se, že mi na workshop přijde geniální člověk (bez prdele), dám mu podnět a on vymyslí nejgeniálnější stojan, co jsem kdy viděl, s naprosto geniálním designem. Michale, veliké díky! Tohle bude muset do světa!
Michal JanovskýMalíř vononožec
Michale, smekám až k podlaze svůj imaginární klobouk a uronil jsem slzu, když jsem to rozbalil. NEKECÁM – DOSTAL JSI MĚ!!! Mám nesmírnou radost a potěšení, že jsi jej vyrobil a vypálil moji podobiznu! Je to SUPER SUPRŮ! MOOOOOOOOC SE MI TO LÍBÍ!!! JE TO BOMBA. Udělal jsem okamžitě pár snímků, které se pokouším hodit na FB. Udělám Ti pěknou reklamu.
Libor BenešMalíř a kouzelník

DŮLEŽITÉ: MYŠLENKOVÁ MAPA a E-BOOK jsou na cestě!
Obdržíš je během 5–10 minut na zadaný e-mail.
Pokud nemůžeš najít ve své schránce mou zprávu ani za 10 či 20 minut, podívejte se prosím do složek: Hromadné, Promo nebo Spam. 
Je možné, že se zpráva zatoulala právě tam.
Stále nemůžete e-mail najít? Kontaktujte nás.