Získej hodinu času na své koníčky?

Pošlu ti video které ti najde nebo ušetří nejméně
hodinu volného času denně.

Času, který můžeš využít na e-book i na práci s tvými koníčky.  

↓↓Za 15 minut ti prozradím jak získat hodinu denně↓↓ 

Chceš získat čas i peníze svými koníčky?

Pošlu ti záznam celého Workshopu z kterého trénik za 49 pochází.
Který ti mimo jiné ukáže i jiný pohled na tvé koníčky. Ukáže ti z nadhledu že i malé změny, mohou mít veliký dopad na nás i naše koníčky. Koníčky nás nemusí o peníze obírat, mohou je produkovat. 

Záznam z živého workshopu má necelých 80 minut už sestříhaného materiálu na témata:

  • Mýty o koníčcích
  • Nejčastější chyby co lidé dělají a jak je napravit.
  • Práce s časem.
  • Dozvíš se v něm také i to, jak denně najít či ušetřit hodinu volného času, který můžeš strávit tím, co tě baví. 
  • Uvádím tam i mé tipy z praxe, jaké principy používám já abych nemusel své koníčky dotovat. Oni si na svuj provoz vydělají samy.

Toto je neveřejná nabídka. Prosím nesdílej ji!
Záznam se normálně prodává za 990 Kč
Já ti ho pouze teď a tady na této stránce nabízím za polovinu.

Teď a tady za  499 Kč. vč.DPH.


Je to "URYCHLOVAČ"
kde sehnat více času a
jak urychlit drezúru tvích koníčků do stavu,
kdy je budeš moci přestat dotovat. 


Vyplň formulář a po zaplacení ti na email příjdou přístupové informace k videím. 

 ↓↓↓ REFERENCE  ↓↓↓

Michale mna tie tvoje rady velmi posunuli dopredu. Děkuji ti moc.
Danuta SzilárdováMalířka volnonožec
Hezký večer Michale,"děkuji za sdílení myšlenkové mapy." Jsem ve věku, kdy se nemusím pouštět do mega akcí, ale dělat to,co mě baví, Moc díky, že jste mi to připomněl. Že mohu dělat to co mě baví a pokryje to můj koníček. Přeji vám krásný rok 2020 a skvělé akce . Renča Renata K.
Renata K.
Stane se, že mi na workshop přijde geniální člověk (bez prdele), dám mu podnět a on vymyslí nejgeniálnější stojan, co jsem kdy viděl, s naprosto geniálním designem. Michale, veliké díky! Tohle bude muset do světa!
Michal JanovskýMalíř vononožec
Michale, smekám až k podlaze svůj imaginární klobouk a uronil jsem slzu, když jsem to rozbalil. NEKECÁM – DOSTAL JSI MĚ!!! Mám nesmírnou radost a potěšení, že jsi jej vyrobil a vypálil moji podobiznu! Je to SUPER SUPRŮ! MOOOOOOOOC SE MI TO LÍBÍ!!! JE TO BOMBA. Udělal jsem okamžitě pár snímků, které se pokouším hodit na FB. Udělám Ti pěknou reklamu.
Libor BenešMalíř a kouzelník
Koupila jsem si od Michala kurz a pořád mi nebylo jasné, jak uchopit, jak porozumět sobě a tomu co je mým koníčkem. Myšlenka vydělávat si tím co nás baví a co je naším koníčkem, je převratná. Včera jsme měli dlouhou konzultaci, více než hodinu na moje téma přímo přes FB messenger a Michal mne navedl přesným a příjemným způsobem na to, jak mám konkrétně postupovat. Děkuji Míšo. Je skvělé, že v dnešní době existuje někdo, kdo je ochoten věnovat svůj čas, svoje zkušenosti a vychytávky. Za takové konzultace se u koučů a různých společností zabývajícími se lidskými zdroji stojí nehorázné peníze. Navíc jsi tady pro nás, i když se bude dařit a můžeme tu sdílet své pokroky. Děkuji a přeji hodně úspěchů. Živit se svým koníčkem je skutečně Kouzelná příležitost:-)
Ludmila Gahurová

DŮLEŽITÉ:
Pokud nemůžeš najít ve své schránce mou zprávu ani za 10 či 20 minut, podívejte se prosím do složek: Hromadné, Promo nebo Spam. 
Je možné, že se zpráva zatoulala právě tam.
Stále nemůžete e-mail najít? Kontaktujte nás.