DOKONČENO70%

Podle České a Evropské legislativy musím ověřit, že jste o informace žádaly právě vy a že jste zadaly váš email.

ZBÝVAJÍ TYTO 2 KROKY:

KROK 1) POTVRĎTE SVŮJ EMAIL

Běžte do vaší emailové schránky a otevřete email "Rychlé ověření, že jste to opravdu vy!" a kliknutím na tlačítko potvrďte, že tento email patří vám. Pokud ho nemůžete najít zkuste kouknout i do složek HROMADNÉ, SPAM či PROMOAKCE, občas se tam schovává.  (:-))

KROK 2)  BUDE VÁM DORUČEN EMAIL S MAPOU
A E-BOOKEM

Chceš mít více času na své koníčky?

↓↓↓ Přečti si tuto stránku ↓↓↓ 

Získej nejen čas.
Získej i peníze svými koníčky.

Pošlu ti videozáznam z živého Workshopu, který ti mimo jiné ukáže i jiný pohled na tvé koníčky. Ukáže ti z nadhledu že i malé změny  pohledu mohou mít veliký dopad na nás i naše koníčky.

↓↓Během 80 minut ti prozradím jak zapřáhnout tvé koníčky↓↓ 

Záznam z živého workshopu má necelých 80 minut už sestříhaného materiálu na téma:

  • Mýty,
  • časté chyby o koníčcích a jak je napravit.
  • Práce s časem.
  • Dozvíš se v něm také i to, jak denně najít či ušetřit hodinu volného času, který můžeš strávit tím, co tě baví. 
  • Uvádím tam i mé tipy z praxe, jaké principy používám já abych nemusel své koníčky dotovat. Oni si na svuj provoz vydělají samy.

Je to nástavba k e-booku a myšlenkové mapě.

Jako "BONUS URYCHLOVAČ"  kde sehnat více času a jak urychlit drezúru tvých koníčků do stavu, kdy je budeš moci přestat dotovat.

Pokud tě tato nabídka oslovila, zde je formulář po jehož vyplnění a zaplacení ti na email příjdou přístupové informace k videím. 

 ↓↓↓ REFERENCE  ↓↓↓

Michale mna tie tvoje rady velmi posunuli dopredu. Děkuji ti moc.
Danuta SzilárdováMalířka volnonožec
Hezký večer Michale,"děkuji za sdílení myšlenkové mapy." Jsem ve věku, kdy se nemusím pouštět do mega akcí, ale dělat to,co mě baví, Moc díky, že jste mi to připomněl. Že mohu dělat to co mě baví a pokryje to můj koníček. Přeji vám krásný rok 2020 a skvělé akce . Renča Renata K.
Renata K.
Stane se, že mi na workshop přijde geniální člověk (bez prdele), dám mu podnět a on vymyslí nejgeniálnější stojan, co jsem kdy viděl, s naprosto geniálním designem. Michale, veliké díky! Tohle bude muset do světa!
Michal JanovskýMalíř vononožec
Michale, smekám až k podlaze svůj imaginární klobouk a uronil jsem slzu, když jsem to rozbalil. NEKECÁM – DOSTAL JSI MĚ!!! Mám nesmírnou radost a potěšení, že jsi jej vyrobil a vypálil moji podobiznu! Je to SUPER SUPRŮ! MOOOOOOOOC SE MI TO LÍBÍ!!! JE TO BOMBA. Udělal jsem okamžitě pár snímků, které se pokouším hodit na FB. Udělám Ti pěknou reklamu.
Libor BenešMalíř a kouzelník
Koupila jsem si od Michala kurz a pořád mi nebylo jasné, jak uchopit, jak porozumět sobě a tomu co je mým koníčkem. Myšlenka vydělávat si tím co nás baví a co je naším koníčkem, je převratná. Včera jsme měli dlouhou konzultaci, více než hodinu na moje téma přímo přes FB messenger a Michal mne navedl přesným a příjemným způsobem na to, jak mám konkrétně postupovat. Děkuji Míšo. Je skvělé, že v dnešní době existuje někdo, kdo je ochoten věnovat svůj čas, svoje zkušenosti a vychytávky. Za takové konzultace se u koučů a různých společností zabývajícími se lidskými zdroji stojí nehorázné peníze. Navíc jsi tady pro nás, i když se bude dařit a můžeme tu sdílet své pokroky. Děkuji a přeji hodně úspěchů. Živit se svým koníčkem je skutečně Kouzelná příležitost:-)
Ludmila Gahurová