DOKONČENO70%

POZOR! Ještě není hotovo!

ZBÝVAJÍ TYTO 2 KROKY:

KROK 1) POTVRĎTE SVŮJ EMAIL

Běžte do vaší emailové schránky a otevřete email "Rychlé ověření, že jste to opravdu vy!" a kliknutím na tlačítko potvrďte, že tento email patří vám. Pokud ho nemůžete najít zkuste kouknout i do složek HROMADNÉ, SPAM či PROMOAKCE, občas se tam schovává.  (:-))

KROK 2)   BUDE VÁM DORUČEN EMAIL S MAPOU
A E-BOOKEM

Jak získat více času na své koníčky?

↓↓↓ Přečti si i tuto stránku ↓↓↓ 

Získej hodinu času denně na své koníčky.

Pošlu ti krátké video, které ti najde nebo ušetří
alespoň hodinu času denně.

Času, který můžeš využít  nejen na e-book, ale i na práci a
potěšení s tvými koníčky atd.  

↓↓Za 15 minut ti prozradím, jak získat hodinu denně↓↓ 

 15 minut už sestříhaného materiálu.
Na téma, kde a  jak denně najít či ušetřit hodinu volného času, který můžeš strávit tím, co tě baví. 

Uvádím tam i mé tipy z praxe, jaké principy používám já abych nemusel své koníčky dotovat. 

Toto je neveřejná nabídka. Prosím nezdílej ji! Děkuji.

 Pokud tě tato nabídka oslovila, vyplň formulář a po zaplacení ti na email příjdou přístupové informace k videím. 

 ↓↓↓ REFERENCE  ↓↓↓

Michale mna tie tvoje rady velmi posunuli dopredu. Děkuji ti moc.
Danuta SzilárdováMalířka volnonožec
Hezký večer Michale,"děkuji za sdílení myšlenkové mapy." Jsem ve věku, kdy se nemusím pouštět do mega akcí, ale dělat to,co mě baví, Moc díky, že jste mi to připomněl. Že mohu dělat to co mě baví a pokryje to můj koníček. Přeji vám krásný rok 2020 a skvělé akce . Renča Renata K.
Renata K.
Stane se, že mi na workshop přijde geniální člověk (bez prdele), dám mu podnět a on vymyslí nejgeniálnější stojan, co jsem kdy viděl, s naprosto geniálním designem. Michale, veliké díky! Tohle bude muset do světa!
Michal JanovskýMalíř vononožec
Michale, smekám až k podlaze svůj imaginární klobouk a uronil jsem slzu, když jsem to rozbalil. NEKECÁM – DOSTAL JSI MĚ!!! Mám nesmírnou radost a potěšení, že jsi jej vyrobil a vypálil moji podobiznu! Je to SUPER SUPRŮ! MOOOOOOOOC SE MI TO LÍBÍ!!! JE TO BOMBA. Udělal jsem okamžitě pár snímků, které se pokouším hodit na FB. Udělám Ti pěknou reklamu.
Libor BenešMalíř a kouzelník
Koupila jsem si od Michala kurz a pořád mi nebylo jasné, jak uchopit, jak porozumět sobě a tomu co je mým koníčkem. Myšlenka vydělávat si tím co nás baví a co je naším koníčkem, je převratná. Včera jsme měli dlouhou konzultaci, více než hodinu na moje téma přímo přes FB messenger a Michal mne navedl přesným a příjemným způsobem na to, jak mám konkrétně postupovat. Děkuji Míšo. Je skvělé, že v dnešní době existuje někdo, kdo je ochoten věnovat svůj čas, svoje zkušenosti a vychytávky. Za takové konzultace se u koučů a různých společností zabývajícími se lidskými zdroji stojí nehorázné peníze. Navíc jsi tady pro nás, i když se bude dařit a můžeme tu sdílet své pokroky. Děkuji a přeji hodně úspěchů. Živit se svým koníčkem je skutečně Kouzelná příležitost:-)
Ludmila Gahurová