Nabízím pořádání vzdělávacích seminářů, 
workshopů či online kurzů. 

V jednom z mých živích workshopů či online kurzu
zkrotíme naše koníčky tak, aby začaly pracovat pro nás.

Online kurzy

Nabízím živé workshopy či online kurzy na téma
JAK SE ŽIVIT VLASTNÍM KONÍČKEM
Projekt KOUZELNÁ PŘÍLEŽITOST, je projekt osobního rozvoje
a životního stylu, jak zacházet s našimi koníčky a zálibami tak,
abychom mohly dělat to co nás baví a být za to placeni.  

reference

Michale mna tie tvoje rady velmi posunuli dopredu. Děkuji ti moc.
Danuta SzilárdováMalířka a volnonožec
Hezký večer Michale,"děkuji za sdílení myšlenkové mapy." Jsem ve věku, kdy se nemusím pouštět do mega akcí, ale dělat to,co mě baví, Moc díky, že jste mi to připomněl. Že mohu dělat to co mě baví a pokryje to můj koníček. Přeji vám krásný rok 2020 a skvělé akce . Renča Renata K.
Renata K

Nabízím i služby z oboru kouzel a magie.  

KOUZELNICKÉ PŘEDSTAVENÍ

Pořádám veřejné i soukromé kouzelnické programy.

Nabízím jak jednotlivá kouzelnická představení na vaši akci, tak i ucelený zábavní program pro vaše pobavení během celého večera.

Nejdříve si vás vyzpovídám, jaké máte představy, a přímo na míru vašeho programu a rozpočtu navrhnu optimální řešení. Ať se jedná o soukromou, veřejnou či firemní akci,
mám řešení přímo pro vás.
Je možnost úpravy vystoupení přímo pro propagaci vaší firmy či přímo vašeho produktu na vaší firemní propagační akci.

Nebojte se mě kontaktovat na e-mail: info@michaljanza.eu

Napište mi prosím do  e-mailu vaši představu, kontakt – nejlépe telefon na pořadatele dané akce, a já vám zavolám zpět s řešením na míru.

Jsem přesvědčený, že z naší produkce budete nadšení. 80% všech našich vystoupení je šitých na míru pořadatelům dle jejich požadavků a přání.

Řídíme se heslem  „NEMOŽNÉ IHNED, ZÁZRAKY DO TŘÍ DNŮ“.

PÁR VĚT OD MÝCH KLIENTŮ

 

Zpětná vazba: doslovný přepis e-mailu od jedné klientky.

OKOUZLENÁ MÁMA

Pane Janzo,

věříte na zázraky? Já ano. A jeden takový zázrak, i když trval jen pár minut, jsem díky Vám tento víkend zažila. Při Vaší kouzelnické šou.

V závěru vystoupení jste na pódium pozval mého 21-letého syna Toníka, který je tělesně postižený. Narodil se s malformací horních končetin, chybí mu dlouhé kosti horních končetin, takže má v podpaží jen malé úchopy. Nasadil jste mu kouzelnický cylindr a dlouhý černý plášť, pustil hudbu a schoval se za Tondu. Na to, co následovalo, nebyl nikdo z přítomných připravený. Byla to iluze, oční klam nebo podvědomé naplnění neuskutečnitelného snu? Říkejte tomu, jak chcete, ale najednou měl Toník dvě ruce! Vykoukly z pláště, byly krásné, zdravé, šikovné, s hbitými prsty a DLOUHÉ. Nevím, kdo vnímal předváděné triky. Potlesk, smích a jásot všech přihlížejících dětí i dospělých patřil Tondovi. Já jsem celé vystoupení probrečela, smála jsem se, a přitom jsem si nestíhala utírat oči, aby mě proud slz nepřipravil ani o jedinou vteřinu nádherného pohledu na Tondu se zdravýma rukama. A se slzami bojovalo víc dospělých.

O tom, že iluze o zdravém Toníkovi byla opravdu silná, svědčí i to, že druhý den na něj malé děti volaly: Toníku, tys krásně kouzlil! Kde ses to naučil? Mladší školáci se ptali: Jak jsi udělal to s těma rukama? A ti starší zase: Kdy jste se s tím kouzelníkem tak secvičili? 

Nezávisle na sobě jsme všichni viděli totéž. Zdravého Tondu.

Aby toho nebylo málo, ráno toho dne před vystoupením nám Toník s očima dokořán vyprávěl, jak se mu poprvé zdálo, že měl „dlouhé“ ruce.

A večer se mu splnil sen. A mně taky.

Děkuji, pane Janzo, za těch pár minut neskutečného štěstí. Díky Vám se možná zase někdy bude Tondovi zdát, že má zdravé ruce, možná bude ve snu i kouzelníkem a možná alespoň v tom snu bude opravdu šťastný.

Děkuji, pane kouzelníku Janzo. 

Vděčná maminka R.

Výroba a prodej kouzelnických rekvizit

 

NABÍZÍM ZAKÁZKOVOU VÝROBU TÉMĚŘ ČEHOKOLI:

Realizace rekvizit dle vašeho návrhu a prodej rekvizit na zakázku.

 

Video recenze na kouzelnické umění

Říká se, že obhájit, je dvakrát těžší než zvítězit. Tak TO JE TEDA VÝZVA, která zahřeje u srdce. Proč výzva? Protože mi dnes zavolal jeden pán a objednal si mně a mé kouzelnické umění na svou oslavu 60tin, že jsem u nich již jednou byl v roce 2017.
TO JE TA NEJLEPŠÍ REKLAMA NA SVĚTĚ. Spokojený zákazník který se vrací.

A co víc...
Jen tak mimochodem se zmínil, že už od roku 2017 mi dělají reklamu na youtube. Na zmíněné video dávám odkaz níže. Při zhlédnutí mne překvapilo, kolik procent celkového času věnovaly mé maličkosti, to potěší. To bude tedy výzva, OBHÁJIT spokojenost všech zúčastněných.

reference na mé výrobky

Stane se, že mi na workshop přijde geniální člověk (bez prdele), dám mu podnět a on vymyslí nejgeniálnější stojan, co jsem kdy viděl, s naprosto geniálním designem. Michale, veliké díky! Tohle bude muset do světa!
Michal JanovskýMalíř volnonožec
Michale, smekám až k podlaze svůj imaginární klobouk a uronil jsem slzu, když jsem to rozbalil. NEKECÁM – DOSTAL JSI MĚ!!! Mám nesmírnou radost a potěšení, že jsi jej vyrobil a vypálil moji podobiznu! Je to SUPER SUPRŮ! MOOOOOOOOC SE MI TO LÍBÍ!!! JE TO BOMBA. Udělal jsem okamžitě pár snímků, které se pokouším hodit na FB. Udělám Ti pěknou reklamu.
Libor BenešMalíř a kouzelník

STŘECHU NA KLÍČ

 na míru vašeho přání 

vám vykouzlí  

klempířství a pokrývačství

Janza