Máte koníčky a nemáte na ně čas?

Klub přátel koníčků   Je sdružení  lidí  kteří si chtějí plnit své sny a nebo už nechtějí vrážet  do svých koníčků další peníze. Chtějí  své koníčky zapřáhnout tak aby si na svůj provoz vydělaly samy.  V Klubu si navzájem pomáháme s drezůrou koníčku pro co největší využití jejich potenciálu.  Jsem člověk  který od srdce věří tomu že naše koníčky mají tu moc uživit nejen svůj provoz ale uživit i jejich majitele.

PS: pokud by jste chtěli jen nakouknout do světa drezůry koníčků. Jak na ně aby nás neobíraly o peníze, přidejte se do Facebookové skupiny KOUZELNÁ PŘÍLEŽITOST – Poradna aneb  ŽIVÍ MĚ MÉ KONÍČKY.  Kde naleznete spoustu odpovědí na vaše otázky a také skupinu lidí kteří se do drezůry chtějí pustit nebo už pustily.

Michal Janza
Autor projektu kouzelná příležitost a Klubu Přátel Koníčků (KPK). Jsem krotitel koníčků který věří v to, že si na svůj provoz dokáže vydělat koníček sám. A při dobré drezůře dokáže vydělat i na svého majitele. Mě mé koníčky už přes 15 let živí. Tak proč by vaše koníčky neměli mít stejnou moc?